loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

جک لندن به دنبال یک رویا (انتشارات علمی و فرهنگی)

ناشر شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده روث فرانچر

مترجم رکن الدین نهاوندی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 209

موجودی تمام شده ؛ درصورت شارژ مجدد به من اطلاع بده notify_me

معرفی کتاب

جک لندن شب و روز می‌‌‌‌‌‌‌نوشت، اما نوشته‌‌‌‌‌‌‌هایش خریدار نداشت. عاقبت در منتهای یأس و سرخوردگی به گروهی که برای یافتن طلا به کلاندایک می‌‌‌‌‌‌‌رفت پیوست، ولی پس از یک سال سرگردانی و تحمل سختی‌‌‌‌‌‌‌های بسیار بیمار شد و به وطن بازگشت و دوباره به کار نویسندگی پرداخت و داستان‌‌‌‌‌‌‌هایی از سفر خود به کلاندایک نوشت. در حقیقت طلای واقعی برای لندن همین داستان‌‌‌‌‌‌‌ها بود که خوانندگان بسیار در سراسر امریکا به دست آورد. سرانجام داستان آوای وحش او را در بیست و هفت سالگی به اوج شهرت رسانید. انتشار این داستان و سپس داستان گرگ دریا نشان داد که در امریکای آغاز قرن بیستم نویسندۀ توانایی قدم به جهان ادب نهاده است.
روث فرانچر قبل از نوشتن این کتاب ماه‌‌‌‌‌‌‌ها دربارۀ جک لندن مطالعه کرد. بارها به کرانه‌‌‌‌‌‌‌های غربی امریکا سفر کرد. با مردمی که جک لندن را می‌‌‌‌‌‌‌شناختند گفت‌‌‌‌‌‌‌وگو کرد و به روزنامه‌‌‌‌‌‌‌های قدیمی و بایگانی‌‌‌‌‌‌‌ها سر زد. روزها به تحقیق دربارۀ جک لندن می‌‌‌‌‌‌‌پرداخت و شب‌‌‌‌‌‌‌ها را با جون، دختر جک لندن، به سر می‌‌‌‌‌‌‌برد تا زندگی و محیط نویسندۀ نامبردار امریکا را، که خود داستان بسیار جالبی است، بیان کند.

کتاب جک لندن به دنبال یک رویا اثر روث فرانچر از انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما