فراخوانی فراخوانی ...

مردی برای همیشه: نمایش نامه ای بر اساس زندگی امام موسی صدر

73 بازدید

مولف : شهرام کرمی

ویراستار : محبوبه قاسمی ایمچه

ناشر کتاب : سوره مهر

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : شهرام کرمی

ویراستار : محبوبه قاسمی ایمچه

ناشر کتاب : سوره مهر

وزن(گرم) : 114

شابک : 978-600-03-0657-1‬‬

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1396

شمارگان : 1110

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 75

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 21 تیر 1397

تاریخ ویرایش : دوشنبه 5 شهریور 1397

کد : 67433

100,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
کتاب حاضر حاوی نمایشنامه هایی است که بر اساس زندگی امام موسی صدر نوشته شده و از مرحله تولد تا ربوده شدن را در هفت صحنه در بردارد. اذان برای موسی، یک شاخه گل برای پروین، روزگار صور، اولین شهید، گفت و گو با سنگ، آزادی را باور کن و مردی برای همیشه عنوان هفت صحنه این نمایشنامه هستند.
گزیده کتاب
در بخشی از این نمایش نامه آمده است:

«امروز جمعه چهارده خرداد سال هزار و چهارصد خورشیدی برابر با بیست و چهار رجب سال هزار و چهارصد و چهل و سه قمری من سید موسی صدر فرزند سید صدرالدین صدر از اهالی ایران و ساکن لبنان در این زندان با دیوار های بلند برای شما نامه می نویسم.
من امروز نود و سه ساله می شوم و تولد خود را در این ظلمت و تاریکی به امید دیدن آفتاب جشن می گیرم. می دانم هنوز کسانی چشم انتظار من هستند و من با صدای بلند فریاد می زنم که موسی صدر زنده است. با ایمان به وعده خدا یقین دارم به زودی آفتاب را خواهم دید. در این زندان بشارت خداوند بر ایوب پیامبر را به یاد می آورم و روز های روشن را انتظار می کشم».
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر