فراخوانی فراخوانی ...

اخلاق و مبارزه؛ خاطرات استاد اخلاق حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی - جلد اول: تولد تا وقایع سال های پایانی رژیم شاه

یادها 43

29 بازدید

تحقیق و تنظیم کتاب : معاونت پژوهشی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)

ناشر کتاب : موسسه چاپ و نشر عروج

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

تحقیق و تنظیم کتاب : معاونت پژوهشی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)

ناشر کتاب : موسسه چاپ و نشر عروج

وزن(گرم) : 911

شابک : 978-964-212-500-5

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1397

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 599

تاریخ ثبت : شنبه 23 تیر 1397

تاریخ ویرایش : شنبه 23 تیر 1397

کد : 67486

معرفی کتاب
مجموعه دو جلدی «اخلاق و مبارزه» گوشه ای از خاطرات خواندنی حجت الاسلام و المسلمین حاج سید مهدی طباطبایی است که مدت طولانی افتخار همراهی با نهضت حضرت امام خمینی (س) را داشته است.
ایشان در روایت خاطرات خویش از دوران تحصیل و تلمذ و مصاحبت با علمای بزرگ، ورود به مسائل سیاسی و تجربه اولین بازداشت، همراهی با شهید نواب صفوی، مبارزات روحانیت و مردم مشهد مقدس و حوادث گوناگون سال های دهه چهل و پنجاه سخن گفته است.

روایت این استاد اخلاق و مبارز انقلابی از تاریخ معاصر ایران با دیدار امام در نوفل لوشاتو ادامه می یابد و حوادث تاریخ ساز روزهای واپسین حکومت پهلوی و آغازین روزهای انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی تا دوران غم بار عروج ملکوتی امام (س) مرور می شود.

ایشان مشاهده ها و برداشت های خود را از وقایع تاریخی تا سال های اخیر با دقت و حساسیت خاصی بیان کرده و در این میان ناگفته هایی را نقل کرده که خواننده در جایی دیگر نه دیده و نه شنیده است.

جلد اول این مجموعه شامل خاطرات ایشان از تولد تا وقایع سال های پایانی رژیم شاه می باشد.
برخی از فصل های این کتاب عبارت است از:
حوادث سال 41، خاطرات راوی از بعضی شخصیت های معاصر، شهادت آیت الله سعیدی و ... .
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر