loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

خانواده مسلمان و فضای مجازی

ناشر دفتر نشر فرهنگ اسلامی

نویسنده سید سعیدرضا عاملی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 360

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 67867 10003022
66,000 59,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب خانواده مسلمان و فضای مجازی با هدف بازتعریف فضای مجازی مفید، مؤثر و سالم و پویا برای خانواده مسلمان نگارش شده است تا در پرتوی این مباحث، هم آموزشی برای چگونگی استفاده از این فضا ترسیم شود و هم خانواده ها با ظرفیت ها و خطرات و آسیب های فضای مجازی برای اعضای خانواده در گروه های سنی و جنسی متفاوت آشنا شوند و درنهایت زمینه ای به منظور معماری پرتال بزرگی برای خانواده مسلمان فراهم آورد.

این کتاب را می توان یکی از آثار برجسته در حوزه فضای مجازی خانواده مسلمان در کشور دانست که بر اساس رویکردی جامع نگر، ابعاد مختلف این حوزه مطالعاتی را مورد توجه قرار داده و لذا می تواند به عنوان کتابی مرجع، مورد استفاده حوزه سیاست گذاری فرهنگی، تولیدکنندگان خدمات مجازی خانواده، خانواده ها و سطح آکادمیک و دانشگاهی قرار گیرد.

کتاب خانواده مسلمان و فضای مجازی در ده فصل تنظیم شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما