فراخوانی فراخوانی ...

حجاب صدفی بر گوهر وجود

34 بازدید

مولف : احمد طهماسبی

ویراستار : علی مولوی نیا

ناشر کتاب : یاقوت

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : احمد طهماسبی

ویراستار : علی مولوی نیا

ناشر کتاب : یاقوت

وزن(گرم) : 153

شابک : ‭978-600-97853-4-6‬

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1396

شمارگان : 2500

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 128

تاریخ ثبت : یکشنبه 21 مرداد 1397

تاریخ ویرایش : یکشنبه 21 مرداد 1397

کد : 68389

70,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
نویسنده در این کتاب ابتدا به حجاب در قرآن، احادیث و روایات اشاره کرده است ، وی همچنین حجاب را از ضروریات دین برشمرده و درباب فلسفه حجاب به مواردی چون دوری از طمع دیگران، ارزش و احترام زن ، نوع خلقت زن و... اشاره کرده است.

وی همچنین انواع حجاب را شامل حجاب دامن ، حجاب کلمات، حرکات ، زینت، اندام و نگاه برمی شمارد و در ادامه با طرح این پرسش که آیا حجاب فقط پوشش اندام است؟ به ارائه نظرات و فتاوای مراجع عظام پرداخته است.

یکی از قسمت های جالب توجه این کتاب اشاره به حجاب در گستره تاریخ تمدن و ادیان است، نویسنده به موضوع حجاب در ایران باستان ، یهود ، مسیحیت، هندو ، زرتشت، اروپای قدیم و ... اشاره کرده است.

حجاب در نگاه اندیشمندان بخش دیگری از این کتاب است که نویسنده در آن نظرات ویل دورانت، تولستوی ، ویلیام جیمز، ویکتور هوگو ، فرانتس فانون و ... را در باره حجاب بیان کرده است.
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر