loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

افسران افسونگر - جلد دوم: سفیران آمریکایی (شخصیت های الگوساز برای کودکان پسر)

5 (1)

ناشر تلاوت آرامش

نویسنده نعیمه اسلاملو

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 128

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 69049 10003022
25,000 22,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

سفیران آمریکایی نتیجۀ رصد و تحقیق و تماشای صدها فیلم و انیمیشن است که با مطالعۀ دقیق و پژوهش های علمی چندساله روی شاخص ترین انیمیشن ها که برای آن ها هدف گذاری استراتژیک شده و در نتیجه از آن ها بیشتر استقبال شده و از نظر فکری و روحی تأثیر بیشتری بر روی کودکان و نوجوانان داشته، معرفی شده اند.

در این مجموعه، شناسنامه و سبک زندگی بتمن، سوپرمن، اسپایدرمن، بن تن و هری پاتر بررسی شده و سعی شده است تا علاوه بر نشان دادن چگونگی جهانی شدن آن ها و چگونگی القای ناخودآگاه سبک زندگی این شخصیت ها، راهکارهای روان شناسی برای جلوگیری از کاهش آثار مخرب آن ها ارائه شود.

نقش جهانی و ویژه این پنج شخصیت در میان انبوه شخصیت های انیمیشنی دیگر، تمرکز خاص روی آن ها، اثرگذاری و وسیع بودن ابعاد مختلف سبک زندگی این شخصیت ها و تعدد و تنوع بسیار محصولات آن ها، مهم ترین دلیل انتخاب این پنج شخصیت در این مجموعه است.

مطالعۀ این کتاب را به مدیران و کارگزاران، معلمان، کارشناسان و فعالان تربیتی و فرهنگی و پدران و مادران توصیه می کنیم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما