فراخوانی فراخوانی ...

معمار تکفیر و ترور: ابومصعب زرقاوی پایه گذار داعش

85 بازدید

مولف : محمد ابراهیم نژاد

ناشر کتاب : دارالاعلام لمدرسه اهل البیت (ع)

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : محمد ابراهیم نژاد

ناشر کتاب : دارالاعلام لمدرسه اهل البیت (ع)

وزن(گرم) : 260

شابک : 978-600-7667-47-7

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1396

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 200

تاریخ ثبت اطلاعات : شنبه 24 شهریور 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : شنبه 31 شهریور 1397

کد : 69279

110,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
محوریت کتاب ابومصعب زرقاوی «معمار تکفیر و ترور» بر بیان عقاید، افکار و عملکرد ابومصعب زرقاوی متمرکز است که طی 10 سال اخیر میان جریان های تکفیری ظهور پیدا کرد. نویسنده سعی دارد، در این کتاب از بیانیه ها و سخنرانی های زرقاوی استفاده کند. در بخش تاریخچه، از نوجوانی تا کشته شدن زرقاوی را بررسی کرده و تاثیر پذیری وی از جریان های مختلف را تبیین نموده است.

این کتاب دو بحث اصلی دارد. نخست، جنگ مذهبی و جنگ فرقه ای. تفکری که در ابتدا شیعیان را به عنوان دشمن خود معرفی می کند و در نهایت جنگ به کشتار اهل سنت نیز می رسد. دوم، بعد رسانه ای فعالیت های این تشکیلات است. زرقاوی از ابتدا به موضوع رسانه بسیار بها می داد. نخستین بار القاعده بود که در فایلی ویدئویی لحظه سر بریدن یکی از سربازان را نشان داد.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر