فراخوانی فراخوانی ...

منش ناب: جایگاه اخلاق در کردار والدین و کودکان

40 بازدید

مولف : محمدجواد نوروزی

ناشر کتاب : ارمغان طوبی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : محمدجواد نوروزی

ناشر کتاب : ارمغان طوبی

وزن(گرم) : 203

شابک : 978-600-9989-46-1

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 168

تاریخ ثبت اطلاعات : یکشنبه 25 شهریور 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : شنبه 31 شهریور 1397

کد : 69312

160,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
محوریت اصلی این کتاب پیرامون تخلق به اخلاق الهی و تربیت نافع می باشد، علاوه بر این محورهای فرعی شامل مبانی فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، تحت پرورش های کلامی، فکری، معنوی، بصیرتی، خانوادگی و… چیدمان شده است.

خانواده هایی که علاقه مند به تربیت الهی و اسلامی نوگلان زندگی خود هستند با مطالعه این کتاب می توانند خود را به درک هر چه بیشتر از معیارهای یک زندگی سالم الهی و متعالی ان شاءالله سوق دهند. یکی از نقاط قوت و برجسته این کتاب، تکیه بر مشکلات و مسائل فرزندان شما، از دوران صباوت تا سنین بلوغ است که البته علاوه بر کودکان، این والدین هستند که بیشتر باید بر اساس نمودارهای بیان شده حرکت کنند.

مخاطبین این کتاب مفید و ارزشمند علاوه بر والدین گرامی، معلمان و مربیان مهد کودک ها، پیش دبستانی و مقاطع مختلف مدارس هستند که می توانند در امور تربیتی مرتبط با کودکان و نوجوانان از نکات ارزشمند این کتاب بهره ببرند.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر