فراخوانی فراخوانی ...

مناسک زائر (ویژه برادران) مطابق با فتاوای حضرت امام خمینی (س)

بازنویسی کتاب : محمدحسین فلاح زاده

ناشر کتاب : موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) | موسسه چاپ و نشر عروج

سال نشر : 1386

تعداد صفحات : 180

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
14,000 12,600 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هرساله عده ی زیادی از مسلمانان برای زیارت خانه ی خدا به مکه می روند و اعمال حج را به جا می آورند. سفر به مکه و ادای اعمال حج مقدمه ای است برای رسیدن به مراتب معنوی، ولی دست یابی به آن مراتب جز با عمل دقیق به احکام و مناسک امکان پذیر نیست.
کتاب حاضر حاوی فتواهای امام خمینی (ره) درباره ی انجام اعمال و احکام حج ویژه ی برادران است که توسط نگارنده گردآوری و بازنویسی شده است.
در کتاب نخست موضوع استطاعت و نیابت بررسی و احکام هریک به تفصیل بیان شده است. سپس احکام مربوط به اعمال عمره ی تمتع از جمله احرام، طواف، نماز طواف، سعی و تقصیر تشریح شده و در بخش بعدی اعمال حج تمتع از جمله احرام، وقوف در عرفات، رمی جمره، تقصیر، طواف حج، طواف نساء و سعی میان صفا و مروه مطرح شده اند. بخش پایانی نیز به احکام ویژه ی افراد محصور، مصدود، کودکان و احکام عمره ی مفرده، نماز حجاج و مستحبات ویژه ی این سفر اختصاص دارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط