فراخوانی فراخوانی ...

الاخلاق فی الاحادیث المشترکه بین السنه و الشیعه (دوره سه جلدی)

مولف : علی مختاری

زیر نظر : محمدعلی تسخیری

ناشر کتاب : مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 1550

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
500,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر در سه جلد فراهم شده است که:
جلد اول از این کتاب مجموعه ی "الاخلاق" است که در آن موضوعات اخلاقی بر حسب الفبا، به زبان عربی تدوین شده است. مولف مستندات آن ها را از منابع اهل سنت و شیعه در 1854 حدیث بیان نموده است. این مجلد با موضوع "ابتلا" شروع می شود و به موضوع "رجا" و "حسن ظن" خاتمه می یابد.

جلد دوم این مجموعه مشتمل بر 3547 حدیث به زبان عربی در حوزه ی اخلاق اسلامی است که در قالب این موضوعات فراهم آمده است: رضا و تسلیم، بیم و ترس، زهد، سرور و فرح، شجاعت، شهادت، صبر، صدق، صله ی رحم، سکوت، اطاعت، عدل و قسط، عزت، عفت، عمل و سعی، چشم پوشی، غیرت، قرض، قناعت، فرو خوردن خشم، سخن پاک، محبت، پاکی، نشاط، نیت، وقار، و یتیم.

و در جلد سوم از این مجموعه 5675 حدیث و روایت شیعه و سنی در حوزه ی اخلاق اسلامی با موضوعاتی از این قبیل، به زبان عربی گردآوری شده است:
استهزاء، اسراف، افتراء، خوردن حرام، اهانت، بخل، بهتان، تبذیر، تحقیر، حب دنیا، حسد، خیانت، ربا، طمع، خودپسندی، غرور، غیبت، فحش، کبر، دروغ، نیرنگ، مکر، نفاق، و نظایر آن.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط