loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

100 نکته در تدریس ریاضیات

ناشر به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده مایک الرتون

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 176

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 70070 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
6,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر، دانش آموزان را وامیدارد تا از طریق تکالیف مفهومی، جالب، چالش برانگیز و حتی هیجان انگیز، خودشان حقیقت ریاضی را درک کنند و از این راه روش جدیدی برای تدریس ریاضی معرفی می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

امیر کیوانی

نیاز به آموزش ریاضی از جهتی قابل پیگیری از نهاد آموزش دهنده است؛جایی که به کاربردهای احتمالی ریاضی در ایجاد فکر منظم درزندگی روزمره احتیاج داریم.پس روند آموزش ریاضی رامیتوان مثالی برای فرآیند توسعه منظم زندگی ومثلا در موضوعی مثل شهر میدانیم که نظم ریاضی نامریی که بطریق مریی ایجاد شده درتمام جایگاهها در آن باید قابل شناسایی و خوانا باشد.این پیوند سال وماه زندگی را هم که بانظمی ریاضی میگردد درزندگی ساری وهمچون پدیده همگانی برای همه ازجمله ناتوانان و معلولان هم میتواند عمومی سازد.

28 مهر 1401

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما