فراخوانی فراخوانی ...

پیشینه ها و روند تشدید تعارض

مولف : جروم داناوان

مترجم : حمیدرضا جاویدزاده

ناشر کتاب : مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 208

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
120,000 ریال
افزودن به سبد خرید

معرفی کتاب

این کتاب با بیان این تفاوت میان مطالعات روابط بین الملل و حوزه غرب آسیا، خلاء بزرگ موجود در ادبیات علمی مربوط به علل جنگ را پر می کند و از این رو، برای پژوهشگران حوزه های مطالعات صلح و تعارض، منطقه غرب آسیا و روابط بین الملل بسیار مفید خواهد بود.

جروم داناون که درس مطالعات بین المللی را در دانشگاه فناوری سوین بورن (Swinburne) استرالیا تدریس می کند، پیشتر در نیروی هوایی سلطنتی استرالیا خدمت کرده و در گردهمایی ها و همایش های بین المللی متعددی با موضوع روابط بین الملل، تحقیقات بین الملل، تجارت بین الملل و علوم سیاسی شرکت داشته است.
کتاب فوق مشتمل بر 5 فصل است. در فصل اول رویکرد یکپارچه به روند تشدید تعارض میان دولت ها مورد بررسی قرار می گیرد، فصل دوم به دوره پیش از قرارداد الجزایر، فصل سوم به دوره تنش زدایی و در فصل چهارم به دوره پس از انقلاب در روابط ایران و عراق می پردازد. در نهایت فصل پنجم به تبیین جنگ ایران و عراق اشاره دارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط