فراخوانی فراخوانی ...

کانتینر: دنیا را کوچک تر و اقتصاد جهانی را بزرگ تر کرد

تازه های نشر 10 بازدید

مولف : مارک لوینسون

مترجم : محسن شفیع زاده

ویراستار : احسان برین

ناشر کتاب : دنیای اقتصاد

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : مارک لوینسون

مترجم : محسن شفیع زاده

ویراستار : احسان برین

ناشر کتاب : دنیای اقتصاد

وزن(گرم) : 508

شابک : 978-600-497-005-1

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 424

تاریخ ثبت : جمعه 16 آذر 1397

تاریخ ویرایش : شنبه 17 آذر 1397

کد : 71398

400,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
گاهی رخدادی کوچک موجب تحولی بزرگ می شود که هیچکس انتظارش را ندارد. یکی از این رخدادهای کوچک، ۲۶ آوریل سال ۱۹۵۶ شکل گرفت: بارهایی که تا آن روز به صورت نامنظم در کشتی ها بارگیری می شد، در آن روز مهم با جعبه هایی حمل شد که چندی بعد معلوم شد سرعت بارگیری و تخلیه را چند برابر کرده و هزینه حمل و نقل را به شدت کاهش داده است. این ابداع کوچک و ساده، جعبه ای بود که بعدها کانتینر نامیده شد و حتی بر طراحی کامیون ها و انبارها و اسکله ها اثر گذاشت. این ابداع از درون تحقیقات دانشگاهی یا اتاق فکر کمپانی ها بیرون نیامد، بلکه ابتکار ساده یک راننده کامیون بود به نام مالکوم مک لین. این کتاب، نشان می دهد که این جعبه ساده، جعبه جادویی تولید و تجارت است و اقتصاد امروزی جهان وامدار خالق آن است.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر