فراخوانی فراخوانی ...

آزمون اندیشه های انتقادی معاصر

تازه های نشر 18 بازدید

مولف : زهره روحی

ناشر کتاب : دنیای اقتصاد

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : زهره روحی

ناشر کتاب : دنیای اقتصاد

وزن(گرم) : 508

شابک : 978-600-497-009-9

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 424

تاریخ ثبت : جمعه 16 آذر 1397

تاریخ ویرایش : شنبه 17 آذر 1397

کد : 71404

420,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
سنگ بنای مدرنیته نفی آنچه هست و فراتر رفتن از وضع موجود است. از این منظر، همه کوشش های متفکران غربی در بازنگری های انتقادی خود، تلاشی است در جهت بازگرداندن مسیر «نه»گویی سرشت مدرن به هستی اجتماعی خود و ازسرگیری گفتمان هایی که سخنی جز افشاگری در باب قدرت انحصارطلب و تک ساحتی ندارد: رمزگشایی از کدهای خشونت آمیزی که توانسته است از راه تصرف قلمروهای رسمی، سبک زندگی و نحوۀ بودن، نظام سرکوب و انحصار طلب را نهادینه کند؛ تاجایی که قربانیان سرکوب در عین بی خبری و ناآگاهی، خود تبدیل به چماق نظام های سرکوبگر شده اند. این کتاب تلاشی است برای بررسی آثار برخی از اندیشمندانی که هر کدام به نوبه خود کوشیده اند افشاگر وضع موجود باشند.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر