فراخوانی فراخوانی ...

نظریه های دموکراسی: مقدمه ای انتقادی بر نظریه های متاخر دموکراسی

تازه های نشر 20 بازدید

مولف : فرانک کانینگهام

مترجم : سعید خاوری نژاد

ناشر کتاب : دنیای اقتصاد

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : فرانک کانینگهام

مترجم : سعید خاوری نژاد

ناشر کتاب : دنیای اقتصاد

وزن(گرم) : 460

شابک : ‫‭978-600-8591-99-3‬‬

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 384

تاریخ ثبت : جمعه 16 آذر 1397

تاریخ ویرایش : شنبه 17 آذر 1397

کد : 71406

350,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
هدف این کتاب، بازخوانی نظریه ‎های معاصر دموکراسی و استخراج نقشه راهی است که به اجرای اصول دموکراتیک کمک کند. خوانندگانی که با کلیات و چارچوب های دموکراسی آشنایی دارند، با خواندن این کتاب متوجه خواهند شد که جزئیاتِ دموکراسی، نقص هایی دارد. این کتاب مانند نقشه ای است که چیزهایی را نشان می دهد اما همه چیز را نمی تواند نشان دهد. اما در همین محدوده کوچکش، بنیادهای دموکراسی را آنگونه که در ایالات متحده و اروپای غربی فهمیده شده و به کار گرفته شده است، با دقت واکاوی می کند.

ویژگی بسیار مهم این کتاب این است که با وجود مطرح کردن متفکرانی با تفاوت های بسیار زیاد، به دام توصیه و تجویز نیفتاده و تاکیدش بر توصیف است و البته مولفش این را هم صادقانه گفته است که هر کسی لاجرم تابع باورها و ارزش هایی است که بر نوشته اش اثر می گذارند.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر