بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • رهبری و قدرت هوشمند

رهبری و قدرت هوشمند

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7462710003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

کتاب حاضر تدوینی است حرفه ای از راه کارهای مدیریتی، الزامات ضروری برای رهبری؛ جملات الهام بخش و مؤثر؛ نقد رهبران و رؤسای جمهور کشورها خصوصاً ایالات متحده و درنهایت تلاش برای بیرون آوردن این نظریه که «ترکیب متناسب ویژگی های قدرت نرم و سخت در یک رهبر، می تواند از او فردی با توانمندی استثنایی اقتدار هوشمند بسازد».

بنابراین از این کتاب نمی بایست انتظار «مطالب جلد دوم کتاب قدرت نرم جوزف نای» را داشت. همان طورکه این کتاب یک راهنمای حرفه ای برای موفقیت در عرصه تجارت یا سیاست نیست. بااین حال نوعی پختگی در جملات این کتاب موج می زند که نشان از تفکر عمیق نویسنده آن در باب نسبت قدرت نرم و سخت با عملکرد موفق یک مدیر و رهبر موردنظر دارد. نویسنده تلاش نموده بحثی میان رشته ای را از لابه لای مباحث بین المللی، سیاسی، تجاری، اجتماعی، فرهنگی و علمی به وجود آورده و اهمیت وجود برخی خصایص محوری در ویژگی های یک رهبر موفق را به خواننده باز شناساند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی