فراخوانی فراخوانی ...

شناخت اجتماعی و آموزش تعامل

مولف : دنیس ر. کامبس | دیوید ل. پن | دیوید ل. رابرتس

مترجم : حسین زارع | سوسن علیزاده فرد

ناشر کتاب : کتاب ارجمند

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 264

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022

معرفی کتاب

انسان موجودی اجتماعی بوده، و به ارتباط و تعامل با دیگران نیازمند است. برای یک تعامل مناسب، لازم است تا اطلاعات متفاوت را به دست آورده، جمع‏ بندی و ترکیب نماییم. این فرایندهای پیچیده، شیوه تعامل ما را مشخص نموده و شناخت اجتماعی را تشکیل می ‏دهند. هرگونه نقص یا بدکارکردی در شناخت اجتماعی، موجب اختلال در رفتار اجتماعی خواهد شد. در این کتاب علاوه بر آشنایی با مفاهیم و نظریات اصلی شناخت اجتماعی، با روش درمانی جدید SCIT آشنا خواهید شد که در جهت اصلاح تعاملات اجتماعی معیوب یا نادرست طراحی شده است.
کتاب حاضر در سیزده فصل مبانی شناخت اجتماعی، و روش درمانی-آموزشی SCIT را با بیانی روشن و روان معرفی می کند. در ابتدا مبانی نظری طرح شده و در ادامه نیز مراحل آموزش با جزئیات و به صورت قدم ‏ به ‏ قدم جلسات بیان شده است، که درمانگران را قادر می ‏سازد تا با اطمینان، این برنامۀ آموزشی و درمانی را به اجرا درآورند. مطالعۀ این کتاب را به تمامی درمانگران و متخصصان حوزۀ سلامت روان توصیه می ‏نماییم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط