loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

خلق شخصیت هایی که بچه ها دوست دارند

مجموعه کتابهای آموزش نویسندگی 10

ناشر سوره مهر

نویسنده ایلین ماری آلفین

مترجم فهیمه محمدسمسار

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 508

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 75081 10003022
65,000 61,750 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

برای نوشتن موفقیت آمیز کتابهایی که کودکان می خوانند و برای آنها ارزشمند است ، باید کشف کنید که در وهله اول باید فهمید که چه چیزهایی باعث می شود بچه بخواهد با یک کتاب دوستی کند. می توان گفت که ایجاد شخصیت هایی که بچه ها دوست دارند می تواند تفاوت بین موفقیت در انتشار و عدم موفقیت را ایجاد کند.

کتاب « خلق شخصیت هایی که بچه ها دوست دارند» توضیح می دهد که چگونه شخصیت ها ، بیش از هر عنصر داستانی ، بچه ها را به صفحه می کشانند و با ذکر مثالهایی از کتابها و تمرینهای موفق کودکان ، هم برای نویسنده آغازین و هم برای افراد باتجربه در زمینه کتاب کودک ، یکی از موارد ضروری است. و آنها را از ابتدا تا انتها ثابت نگه می دارند. ده ها روش پیدا خواهید کرد که می توانید برای پر جنب و جوش و جذابتر کردن شخصیت های خود استفاده کنید.

از داستان گرفته تا داستان نویسی ، داستان کوتاه تا کتاب های تمام قد ، کلید ایجاد داستان های جذاب برای بچه ها ، ایجاد شخصیت های زنده است. نویسنده پیشکسوت کودکان ، «ایلین ماری آلفین »، نکات مشخصی برای زنده کردن شخصیت های شما به خوانندگان می دهد ، از جمله: نحوه مشاهده بچه های واقعی و آوردن زندگی آنها به صفحه چگونه کودکی خود را بخاطر بسپارید و آن را بخشی از داستان خود قرار دهید. چگونه می توان از عناصر شخصیت پردازی به عنوان مبنای درگیری و عمل استفاده کرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما