فراخوانی فراخوانی ...

گنجینه آسمانی

گفتار متن فیلم های روایت فتح

4180 بازدید

مولف : سید مرتضی آوینی

ناشر کتاب : واحه

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : سید مرتضی آوینی

ناشر کتاب : واحه

وزن(گرم) : 487

شابک : 978-600-92963-1-6

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1391

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 5

تعداد صفحات : 455

تاریخ ثبت اطلاعات : شنبه 13 مهر 1387

تاریخ ویرایش اطلاعات : شنبه 15 دی 1397

کد : 752

350,000 ریال 315,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
«گنجینه آسمانی» عنوان مجموعه گفتار متن فیلم های روایت فتح می باشد که شهید سید مرتضی آوینی در آن سخن گفته است که توسط موسسه روایت فتح این گفتار ها پیاده شده و به صورت یک کتاب درآمده است.

پخش فیلم های مستند «روایت فتح» از تلویزیون در فروردین سال 1365 آغاز شد و تقریباً بدون وقفه تا پایان جنگ در سال 1367ادامه یافت . در این مدت گروه روایت فتح پنج مجموعه (نزدیک به هفتاد برنامه تولید کرد . با اتمام جنگ وقفه ای دو سه ساله در کار گروه پیش آمد ، اما بار دیگر در اواخر سال 1370، گروه روایت فتح تشکیل شد و شرایط را برای ساختن مجموعه های جدید فراهم کرد . کار تولید و پخش شش برنامه از اولین مجموعه با نام «شهری در آسمان پایان یافته بود که راوی فتح در جستجوی قتلگاه فکه به شهادت رسید .

کتاب حاضر گفتار متن همه فیلم های روایت فتح را از اولین برنامه تا شهادت راوی فتح در بر می گیرد . گفتار متن مجموعه مستقل «با من سخن بگو دوکوهه» نیز در انتهای این کتاب گنجانده شده است.
گزیده کتاب
دو سال برای تاریخ هیچ نیست و تو می دانی زمان بر ما اسیران زمان است که می گذرد، اگرنه، در پیشگاه لازمان و لامکان، دیروز و امروز و فردا به یکباره حاضرند و این عرصه ی زمان را هم، او برای تکامل من و تو گسترده است.

اکنون این نخلستان ها خالی است، اما اگر درست دقت کنی، در این سکوتی که سنگین بر روح نخلستان نشسته است، صدای ملکوتی و پر از خلوص آن مرد خدا را می شنوی که عشاق حرم را به سوی کربلا فرا می خواند و حتی از این بیش تر، صدای خنده و گریه ی طلیعه داران نور را هم که دو سال و چند ماه دیگر در اینجا گِرد خواهند آمد خواهی شنید.

گوش کن... می شنوی؟

کربلا و آن سوی تر، قدس، در انتظار طلیعه داران هستند؛ هم آنان که راهگشای تاریخ به سوی عدالت موعود خواهند بود. آیا تو نیز به خیل آنان پیوسته ای؟ هزاران سال از آغاز حیات بشر بر این کره ی خاکی می گذرد و همه ی آنان تا به امروز مرده اند و ما نیز خواهیم مرد و بر مرگ ما نیز قرن ها خواهد گذشت. خوشا آنان که مردانه مرده اند و تو ای عزیز، می دانی تنها کسانی مردانه می میرند که مردانه زیسته باشند. یاد شهدایمان به خیر! شهید عزیز سید صادق دشتی در عملیات بدر به لقای خدا رسید و خلیل پرویزی در همین والفجر هشت. بچه های جنگ، فداکارترین و صمیمی ترین و پرتلاش ترین بچه های جهاد فارس. و البته جای آنان هرگز خالی نمی ماند و این از اسرار شهادت است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر