بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

خیبری ها

تاریخ شفاهی محسن نوری مقدم

ناشر : موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 188

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7582510003022
28,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

از میان انواع مطالب تاریخ شفاهی، مطالبی دارای اهمیت است که افراد شخصا در آن وقایع حضور داشته باشندو از نزدیک خود شاهد رخدادها باشند. تاریخ شفاهی جنگ تحمیلی عراق علیه ایران یکی از انواع مختلف تاریخ شفاهی می باشدکه دارای ارزش و اعتبار خاصی است. تاریخ شفاهی جنگ تحمیلی به این علت دارای اهمیت فراوان است که هنوز زمان زیادی از پایان جنگ نگذشته است و آثار و علایم جنگ به راحتی قابل رویت است.

رویکرد در تاریخ شفاهی به دو شکل، موضوع محوری (بررسی یک واقعه یا رخداد)، فرد محوری (برررسی رخدادهایی که برای یک فرد به وقوع پیوسته) می باشد.
پژوهش حاضر بر مبنای فرد محوری در تاریخ شفاهی جمع آوری شده که متشکل از پانزده جلسه مصاحبه با آقای حاج محسن نوری مقدم یکی از رزمندگان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس می باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط