loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ارمغان شکست

مهارت های تبدیل شکست فرزندان به موفقیت

ناشر مهرستان

نویسنده جسیکا لاهی

مترجم ریحانه کربلایی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 308

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 80331 10003022
45,000 40,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ما والدین از کودکی به فرزندان خود آموخته ایم که باید از شکست ترسید و تا حد امکان از آن دوری جست. غافل از اینکه با ایجاد حسّ ترس از شکست در کودکان، دانسته یا نادانسته، راه موفقیت را به سوی آنان بسته ایم.

شکی نیست که هیچ یک از ما پدر و مادرها بدی فرزندان خود را نمی خواهیم و این کار را با حسن نیت و توجیهات جورواجور انجام می دهیم؛ برای موفقیت فرزندانمان همۀ موانع و دست اندازها را از پیشِ پای آنان برمی داریم و با عشق و حسرت، موفقیت و کامیابی آنان را به انتظار می نشینیم. اما نمی دانیم که با این کار، فرزندانمان را از تحصیل در مدرسۀ زندگی محروم کرده ایم.

بخواهیم یا نخواهیم، فرزندان ما همواره با موانع، اشتباهات، پیش بینی های غلط و شکست ها دست به گریبانند و این تجربه های به ظاهر ناخوشایند، توشه ای گرانبها را برای آنان فراهم می سازد؛ حقیقتی که باید به استقبال آن رفت و آن را «ارمغان شکست» نامید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
بازدیدهای اخیر شما