بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. برنامه‌ ریزی درسی در دوره تحصیلی متوسطه (ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی)
  • برنامه‌ ریزی درسی در دوره تحصیلی متوسطه (ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی)

برنامه‌ ریزی درسی در دوره تحصیلی متوسطه (ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی)

ناشر : سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها (سمت)

نویسنده : حسن ملکی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 256

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8096010003022
22,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تعلیم و تربیت به مثابه سفری است که در آن مراحل و منازل مختلف طی می‌شود تا مسافر این راه یعنی یادگیرنده به مقصد برسد. مقصد نهایی، تحقق هدف‌های کلی آموزش و پرورش است که در پرتو اهداف و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران تدوین یافته و پیش روی همه طرّاحان برنامه درسی قرار گرفته است. دوره تحصیلی آموزش و پرورش متوسطه یکی از منازل بین راه این سفر و از جهتی مهم‌ترین آنهاست، زیرا در این مرحله، دانش‌آموز در چهارراه زندگی قرار می‌گیرد: نخستین راه نیازها و تمایلات خود اوست که نمی‌توان نادیده گرفت؛ راه دوم انتظارات جامعه است که رابطه حق و تکلیف بین فرد و جامعه را تعیین می‌کند؛ راه سوم آینده شغلی و حرفه‌ای است که در همین دوره تحصیلی باید جهت‌دهی شود و راه چهارم دنیای علم و تخصص است که در رشته تحصیلی و دروس مختلف دانش‌آموز بروز و ظهور می‌یابد. در دوره تحصیلی آموزش متوسطه باید توانایی‌های لازم برای عبور از چهارراه زندگی تقویت و شهروند مفید تربیت شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «برنامه‌ریزی درسی در دوره‌ متوسطه» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط