بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. استناد نهج‌البلاغه و نقد شبهات پیرامون آن
  • استناد نهج‌البلاغه و نقد شبهات پیرامون آن

استناد نهج‌البلاغه و نقد شبهات پیرامون آن

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8105310003022
12,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کلام شگرف و بیان پرمحتوا و حکمت‌آمیز امیر مؤمنان علی (ع) در «نهج‌البلاغه» از دیرباز مورد اقبال دانشمندان حقیقت‌جو و پژوهشگران مسلمان و غیرمسلمان بوده است. لیکن علی‌رغم این توجهات، برخی نیز در قالب شبهات متعدد اسنادی، مذهبی، لفظی و معنوی، در مقاطع مختلف، اصالت این کتاب گران‌سنگ را مورد هجمه قرار داده‌اند. در اثر پیش ‌رو تلاش شده است با تکیه بر دو رویکرد سندپژوهانه و معرفت‌شناسانه به استنادات نهج‌البلاغه، مجموعه شبهه‌افکنی‌ها به بوته نقد کشیده شود و با بهره‌گیری از دستاوردهای علمی جدید، پاسخ‌های لازم و شک‌زدا، با هدف دفاع از این میراث علوی، ارائه گردد.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم و معارف نهج‌البلاغه در مقطع دکتری به عنوان منبع اصلی کلیه دروس این رشته هر کدام به ارزش 2 واحد و برای دانشجویان کارشناسی ارشد رشته علوم قرآن و حدیث هم قابل استفاده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط