بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. پژوهشی در آیین صابئین: با تکیه بر منابع اسلامی
  • پژوهشی در آیین صابئین: با تکیه بر منابع اسلامی

پژوهشی در آیین صابئین: با تکیه بر منابع اسلامی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8144710003022
32,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

پژوهشی در آیین صابئین حاصل سال‌ها تلاش نویسنده است. وی کوشیده است با تکیه بر منابع اسلامی از فرهنگ‌شناسی صرف دوری جوید و با فرقه‌شناسی در حدّ امکان، مباحث مربوط به صابئین را از خلط و خطا برهاند و راه شناخت حقیقت این آیین را هموارتر کند. بحث صابئین در فقه اسلامی از اهمیت خاصی برخوردار است و نویسنده نیز در بخش پایانی به تفصیل به این موضوع پرداخته است تا موضوعِ درستی برای حکم فقهی تصویر شده باشد. مطالعه کتاب حاضر علاوه بر دانشجویان به پژوهشگران و دین‌پژوهان توصیه می‌شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته ادیان و عرفان به عنوان یکی از منابع قابل استفاده برای دروس «ادیان ایران پیش از اسلام»، «دین یهود» و «مسیحیت» تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط