loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

رویدادپژوهی در حسابداری و مالی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 81485 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
18,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

رویداد‌پژوهی در پژوهش‌های مالی و حسابداری به دلیل کاربرد گسترده‌اش، جایگاه ویژه‌ای دارد. در این کتاب ضمن معرفی روش‌شناسی رویداد‌پژوهی و تشریح محورهای اساسی آن، شرایط و قابلیت‌های آن در اجرای پژوهش‌های بازار سرمایه مطرح شده است. نویسندگان کتاب با بهره‌گیری از تجارب پژوهشی خود در بازار سرمایه کشور و با استناد به مقالات اصیل منتشره در مجلات معتبر مالی و حسابداری کوشیده‌اند تا یک راهنمای کاربردی برای پژوهشگران و دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی در رشته‌های مالی و حسابداری ارائه دهند.

این کتاب برای دانشجویان رشته حسابداری و مدیریت مالی در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان یکی از منابع درس روش تحقیق و برای دکترای رشته حسابداری به عنوان منبع اصلی درس پژوهش های تجربی حسابداری هرکدام به ارزش 2 واحد تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما