بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

اقتصاد کلان پیشرفته با رویکرد اسلامی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8284910003022
قابل تهیه از مراکز پخش
38,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

با توجه به تحولات اقتصاد کلان جدید و لزوم طرح دیدگاه اقتصاددانان مسلمان در این خصوص، به یک منبع آموزشی معتبر برای تدریس در مقاطع تحصیلات تکمیلی نیاز بود. دیدگاه نویسنده این است که فهم رویکردهای اسلامی به اقتصاد کلان بدون شناخت اقتصاد متعارف ممکن نیست زیرا روش حاکم در میان اقتصاددانان مسلمان، اسلامی‌سازی نظریه‌های اقتصاد مرسوم است. با توجه به این نکته، کتاب حاضر دیدگاه‌های اقتصاددانان مسلمان را در کنار نظریه‌ها و الگوهای متعارف در اقتصاد کلان جدید ارائه می‌کند. کتاب به گونه‌ای تنظیم شده تا از انعطاف لازم برخوردار باشد و اساتید محترم بتوانند بنا به تشخیص خود و با توجه به سطح درس، برخی موضوعات و یا فصول را حذف و یا جابه‌جا کنند.

کتاب حاضر برای دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌ها و گرایش‌های مرتبط با اقتصاد اسلامی به عنوان منبع اصلی درس «اقتصاد کلان» و منبع قابل استفاده برای دروس «اقتصاد پولی ـ مالی اسلامی» و «پول و بانکداری اسلامی» تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌‌مندان و دانش‌پژوهان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما