فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

گزارش روزانه جنگ - جلد اول: شش ماهه دوم 1359


مجموعه آثار شهید حسن باقری - 3

تحقیق و تنظیم کتاب: احمد دهقان
نوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
سال نشر: 1389
شمارگان: 2500
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 543
وزن(گرم): 961
تاریخ ثبت: دوشنبه 25 بهمن 1389
تاریخ ویرایش: دوشنبه 7 دی 1394
کد : 8313
تعداد بازدید: 1380
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

140000 ریال
معرفی کتاب
اوایل جنگ، اخبار درستی از وقایع در تهران منتشر نمی‎شد؛ یکی می‎گفت اهواز سقوط کرده، دیگری می‎گفت هویزه را گرفتند و... حسن باقری اول مهر 1359 وارد جبهه شد و یک هفته بعد گزارش روزانه جنگ را درست کرد. یعنی هر روز این گزارش ها را با ریز اتفاقات تهیه می‎کرد و برای 30 نفر از مقام ‎های بلندپایه کشور می‎فرستاد. الان که جنگ تمام شده هر محققی بخواهد درباره جنگ کار کند، با مشکل اسناد مواجه می‎شود. اما دست نوشته‎‎ های شهید حسن باقری، در این زمینه گوهر است؛ چون بیشتر اسنادی که ما درباره جنگ داریم، گفته ها و ادعا‎های شفاهی افراد است. با این گزارش ها می‎فهمیم هر روز در جنگ چه اتفاقی افتاده. مثلا در جبهه خرمشهر عراق چقدر تانک و چند نفر نیرو آورده بود و این ها چه شدند و... گزارش های شهید باقری تا این اندازه دقیق و ریز است. حاصل این دست نوشته ها، پنج جلد گزارش روزانه جنگ است. کتاب حاضر جلد اول این گزارش های روزانه است که به گزارش روزانه جنگ در شش ماهه دوم سال 1359 می پردازد.


تحقیق و تنظیم کتاب
احمد دهقان
احمد دهقان در سال 1345 ه.ش در کرج متولد شد. در سال 1368 با ورود به دانشگاه مدرک خود را ابتدا در رشته مهندسی برق و پس از آن در رشته علوم ارتباطات اجتماعی گرفت. در مقطع فوق لیسانس رشته مورد علاقه اش (مردم شناسی) را تحصیل کرد. وی سال ها به عنوان کارشناس ادبی در دفتر ادبیات و هنر مقاومت و مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری فعالیت می کند. اولین رمانش با عنوان «سفر به گرای 270 درجه» در سال 1375 منتشر شد. دو سال بعد همین رمان ابتدا به عنوان یکی از آثار برگزیده 20 سال داستان نویسی گردید و مدتی بعد به عنوان برگزیده 20 سال …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!