loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مدیریت بازاریابی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 86314 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
38,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بازاریابی نقطه ورودی و خروجی سازمان و کانون تصمیم‌های مدیریتی همه سازمان‌هاست. بازاریابی علم و هنر شناخت و تأمین نیازهای بازار و هدایت و تعامل با بازار متناسب با مختصات فرهنگی و مذهبی است که در نهایت به افزایش مطلوبیت مادی و معنوی نظام بازار منجر می‌شود.
از آنجا که بازار پدیده‌ای پویا، زنده و در تغییر و تحول است، به ناچار بازاریابی نیز باید به طور مستمر به‌روز باشد. در این کتاب تلاش شده است ضمن توجه به منابع روزآمد در سطح جهانی، ابعاد مختلف بازاریابی با رویکردی اسلامی بررسی شود.

این کتاب برای درس « بازاریابی و مدیریت بازار(با رویکرد اسلامی) » در مقطع کارشناسی رشته‌های مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی به ارزش 3 واحد تدوین شده و برای سایر رشته‌های دارای درسی با عنوان «بازاریابی مدیریت بازار» یا «مدیریت بازاریابی» و عناوین مشابه در همین مقطع قابل استفاده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما