loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

خواندن متون اسلامی به زبان انگلیسی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 87812 10003022
17,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

یکی از نیاز های کلیدی زبان‌آموزان ایرانی، تقویت مهارت خواندن است. مهارت خواندن اصلی‌ ترین منبع دریافت درونداد قابل‌ فهم، برای یادگیری زبان انگلیسی است. بر اساس پژوهش ‌های علمی، افرادی که بیشتر می‌خوانند، بهتر هم می‌نویسند و راحت ‌تر هم صحبت می‌کنند. برای آموزش و تقویت مهارت خواندن روز‌آمد‌ترین شیوه ‌ی آموزشی، انگاره ‌ی خواندن فعال (نیل اندرسون، 2003) است. این کتاب بر مبنای همین انگاره تدوین شده و از شش اصل زیر برای تقویت مهارت خواندن بهره برده است: 1- فعال سازی دانش پیشین؛ 2- تقویت دامنه‌ی واژگان؛ 3- خواندن با هدف درک مطلب؛ 4- افزایش تدریجی سرعت خواندن؛ 5- یادگیری راهبردهای خواندن و تبدیل آنها به مهارت؛ 6- ارزیابی مستمر میزان پیشرفت در خواندن.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما