فراخوانی فراخوانی ...

پرسش و پاسخ هایی صریح در موضوع ولایت فقیه در کلام حضرت امام خمینی (قدس سره) و رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) و علمای ربانی

مولف : واحد پژوهش دفتر فرهنگی فخرالائمه (علیهم السلام)

ناشر کتاب : کتاب فردا

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 72

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
12,000 10,800 ریال
افزودن به سبد سفارش

گزیده کتاب

در این مجموعه مختصر - که چکیده ای است از مجموعه 5 جلدی «ولایت فقیه؛ کانون عزت واقتدار» - ضمن مرور آراء فقهی جمعی از برترین علمای تاریخ تشیع و همچنین فقها و علمای معاصر، سعی شده است به شایع ترین سوالات در محیط های دانشجویی و فضای مجازی در موضوع «ولایت فقیه»، پاسخهایی کوتاه، مستند و استدلالی ارائه شود.
سوالاتی در موضوعات: پیشینه و سیر تاریخی طرح بحث ولایت فقیه در میان علما، تعریف ولایت فقیه و تبیین مفهوم مطلقه بودن آن، بررسی احتمال تبدیل شدن نظام ولایی به استبداد، شاخصه های روایی فقهای لایق مسند ولایت، احتمال خطال ولی فقیه، نقد برخی نظریات معارض ولایت فقیه مثل رهبری شورایی، آیین ولایتمداری در اقوال علما و تطبیق شاخصه های ولایت فقیه بر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و چندین سوال محوری دیگر در این موضوع.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط