فراخوانی فراخوانی ...

قایق راندن به اقیانوس: کتاب سفر مقام معظم رهبری به استان یزد

1598 بازدید

مولف : مظفر سالاری

ناشر کتاب : سوره مهر

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : مظفر سالاری

ناشر کتاب : سوره مهر

وزن(گرم) : 362

شابک : 978-600-175-098-4

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

شمارگان : 2500

چاپ جاری : 4

تعداد صفحات : 303

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

تاریخ ویرایش : یکشنبه 3 آبان 1394

کد : 9088

69,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
کتاب «قایق راندن به سوی اقیانوس»، به شکل داستانی به روایت سفر مقام معظم رهبری به استان یزد می پردازد، به عنوان سومین کتاب در این باره نوشته می شود. پیش از این، کتاب «سفر به سیستان» نوشته رضا امیرخانی درباره سفر رهبری به سیستان و بلوچستان منتشر شده بود و کتاب «حافظ هفت» درباره سفر ایشان به شیراز را اکبر صحرایی نگاشته است.
بافت این اثر، بافتی ظریف و مینیاتوری است و این امر زمان زیادی برای نگارش نیاز دارد.
تزریق روح اعتماد به نفس به اقشار مختلف جامعه با الگوپذیری از فرهنگ یزدی، درون نمایه های سازنده کار و تلاش مضاعف مردم این خطه کویری، گرامیداشت یاد و خاطره بزرگان و عالمان دیار یزد همچنین معرفی آثار ارزشمند تاریخی و مذهبی در این استان را از نقاط عطف داستان است.
معرفی دارالعباده با محوریت سفر مقام معظم رهبری و شناسناندن ابعاد شخصیتی مقام عظمای ولایت با نثری شیوا قلمی گویا و متنی ملموس برای یزدی ها و غیر یزدی ها از مهم ترین اهداف نوشتن این کتاب می باشد.
گزیده کتاب
در توصیف فضای حاکم بر یکی از مساجد استان یزد می خوانیم: «مسجد حظیره در آن جمعه شب حال و هوای دیگری داشت. شاید برای اولین بار بود که گروهی از طلبه های جوان در آنجا جمع شده بودند و مانند آنکه دور سفره ای بزرگ باشند رو به روی هم نشسته و منتظر بودند تا آقا بیاید و مراسم عمامه گذاری انجام شود... آقا با محمدی گلپایگانی و صدوقی از حسینیه که به تازگی در آن سوی دیوار محراب ساخته شده بود وارد شدند. طلبه ها عمامه ها را برداشتند و ایستادند و دست هایی را که آزاد بود مشت کردند.
- صل علی محمد، نایب مهدی آمد...»
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر