loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

چرا جنسیت مهم است: آنچه والدین و معلمان باید درباره علم جدید تفاوت‌ های جنسیتی بدانند

ناشر صابرین

نویسنده لئونارد ساکس

مترجم سعیده فراهانی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 264

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 95749 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
73,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این کتاب نکات بسیار مهم تری در مقایسه با جدال قدیمی سرشت و پرورش مطرح می شود. نداشتن شناخت و احترام نگذاشتن به تفاوت های جنسیتی در فرایند رشد کودک، آسیب های زیادی به آن ها وارد کرده است.

نویسنده در این کتاب می کوشد تا شما را متقاعد سازد که کمبود دانش و آگاهی درباره ( تفاوت های جنسیتی )، پیامدهای ناخواسته ای در جهت تقویت کلیشه ای جنسیتی داشته است. در نتیجه دخترهای بیشتری عکس های جنسی و تحریک آمیز در اینستاگرام و اسنپ چت شان به اشتراک می گذارند. همین طور تعداد بیشتری از پسر ساعت ها مشغول بازی های ویدئویی خشونت آمیزی می شوند که در آن وانمود می کنند جنگجو یا شرور هستند. شاید شما هنوز متوجه ارتباط میان تربیت کورکورانه جنسیتی و کلیشه های جنسیتی نشده باشید.

این کتاب به شما این ارتباط را نشان خواهد داد. موضوع دیگری که به همین میزان دارای اهمیت است، سردرگمی فزاینده در مورد جنسیت است که باعث افزایش اضطراب و افسردگی در میان دخترها و بی قیدی در میان پسرها شده است و...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما