فراخوانی فراخوانی ...

روش های پرداخت

روش پرداخت خرید اینترنتی:

کسر وجه از اعتبار

در این روش شما می توانید کتاب های مورد علاقه خود را انتخاب و به سبد خرید اضافه کنید و مراحل سفارش را تا انتها بپیمایید. بعد از اتمام روند سفارش و دریافت کد رهگیری شما می توانید مبلغی معادل فاکتور یا بیشتر را در حساب کاربری خود شارژ نمایید تا در صورت تایید فاکتور شما توسط همکاران ما، مبلغ فاکتور نهایی از حساب شما کسر شود و البته در صورت تغییر مبلغ سفارش، مابقی پولتان در حساب کاربری شما باقی خواهد ماند.

همچنین می توانید بعد از اتمام سفارش و دریافت کد رهگیری اقدام به پرداخت وجه نکنید و منتظر باشید تا همکاران ما فاکتور شما را بررسی کرده و در صورت تایید به شما اطلاع دهند تا مبلغ دقیق و نهایی را پرداخت کنید که این روند ممکن است 24 تا 48 ساعت به طول بینجامد و شما بعد از تایید نهایی که از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می شود دوباره به سایت مراجعه کرده و در قسمت پروفایل خود (سابقه خرید) اقدام به تسویه فاکتور خود می نمایید.

شارژ حساب کاربری می تواند به روش آنلاین و از طریق پروفایلتان و یا آیکون تعبیه شده در انتهای مراحل خرید انجام شود. البته علاوه بر روش پرداخت آنلاین، شما می توانید مبلغ مورد نظر را از طریق بانک یا دستگاه های خودپرداز نیز به حساب پاتوق کتاب فردا واریز کرده و شماره فیش واریزی را به ما ابلاغ کنید تا در اسرع وقت حساب شما شارژ شود.

شماره تماس، شماره حساب و شماره کارت پاتوق کتاب فردا در قسمت تماس با ما موجود است.

(لازم به ذکر است شارژ حساب کاربری در هر زمانی امکان پذیر است و محدود به زمان ثبت سفارش نیست و این شارژ در حساب شما ذخیره خواهد ماند و هر موقع که خواستید می توانید با آن اقدام به خرید کنید.)


ارتباط با ما
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]