فراخوانی فراخوانی ...

روش های ارسال کالا

در سرتاسر کشور سفارش ‏ها با پست پیشتاز و سفارشی ارسال می ‏شوند. هزینه‏ ارسال بسته به شرایط سفارش، محل تحویل و نوع ارسال متفاوت است و در فرم سبد خرید به آگاهی مشتریان می‏ رسد. فقط در شهر مقدس قم و تهران امکان تحویل سفارشات با پیک موتوری نیز وجود دارد.

زمان رسیدن ارسال‏ های خارج از قم پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی از 3 تا 5 روز کاری برای پست پیشتاز و از 5 تا 10 روز کاری برای پست سفارشی متغیر است، بنابراین روز رسیدن سفارش با توجه به خدمات پستی مشخص است اما ساعت آن را نمی‏ توان به طور دقیق تعیین کرد. البته با توجه به خدمات جدید شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، مشتریان می توانند با پرداخت هزینه ای بیشتر، بسته ی خود را عصر یا شب هم تحویل بگیرند.

درباره سفارش‏ های با آدرس تحویل قم، شما می‏ توانید بازه زمانی مناسب برای تحویل گرفتن سفارش خود را هنگام ثبت آن سفارش در مرحله آدرس و شرایط ارسال، اعلام کنید. پاتوق کتاب فردا همه تلاش خود را می‏ کند تا سفارش حدود ساعت درخواستی به دست شما برسد. با وجود این به دلیل مسایل مختلف وعده تحویل دادن کالا راس ساعت خاص برای پاتوق کتاب فردا مقدور نیست.

بیشتر سفارش‏ هایی که در روزهای کاری تا ساعت 12 ثبت شوند در همان روز بررسی می شوند و در صورت تایید سفارش و واریز وجه توسط مشتری، طی 24 الی 72 ساعت به پست تحویل داده می شوند.

شما برای رهگیری سفارشی که با پست پیشتاز یا سفارشی ارسال شده می‏ توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله خود را که در فاکتورتان درج شده است را در آدرس زیر وارد کنید:
http://itemtracking.post.ir/

توجه داشته باشید که از پروفایلتان (قسمت سابقه خرید من) یا با استفاده از کد رهگیری و مراجعه به قسمت تعبیه شده در بالای صفحه اصلی سایت می توانید به مشاهده فاکتور خود اقدام کنید و در آنجا بارکد پستی خود را نیز ببینید.

ارتباط با ما
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]