فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده نرم افزار مجموعه آثار استاد سید هادی خسروشاهی

افراد مرتبط با لوح فشرده: سید هادی خسروشاهی

نوع دیسک: DVD
تعداد دیسک: 1
سال انتشار: 1393
وزن(گرم): 114
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 29 آبان 1393
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 29 آبان 1393
کد : 20104
تعداد بازدید: 135
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

50000 ریال
معرفی لوح فشرده
در این نرم افزار کاربران می توانند با مراجعه به این نرم افزار به متن 62 عنوان کتاب در 69 جلد از آثار حجت الاسلام سید هادی خسروشاهی به زبان عربی و فارسی دسترسی داشته باشند.

این کتب شامل؛ تالیف، ترجمه و تحقیق در موضوعاتی از جمله ؛ عقاید و معارف اسلامی، اهل بیت(ع)، فقه، فلسفه و عرفان ، تقریب بین مذاهب اسلامی، تاریخ انقلاب اسلامی و سیاست می باشد.

مصلح جهانی، اهل بیت (ع) در مصر، امام علی (ع) صدای عدالت انسانی (5 جلد)، امام خمینی (ره) و جمال عبدالناصر، مجموعه خاطرات استاد خسروشاهی (8جلد)، مجموعه حرکت های اسلامی (6جلد)، درباره سید جمال الدین حسینی (9 جلد) از جمله برخی از کتب موجود در این نرم افزار می باشند.

جستجو در عناوین باب و سرفصل کتب از طریق فهرست گزینشی، متن قرآن کریم به همراه ترجمه و امکان جستجو در آیات، شخصیت شناسی استاد و اطلاعاتی چند درباره کتب برنامه، ارتباط واژگان متون برنامه با چند دوره لغت نامه، با امکان دسترسی به ریشه و مشتق کلمات، یادداشت برداری، ذخیره سازی، ویرایش و چاپ متن از جمله این امکانات هستند.


افراد مرتبط با لوح فشرده
سید هادی خسروشاهی
استاد سیدهادی خسروشاهی، در تبریز، در خاندانی آراسته به علم و فقاهت، به دنیا آمد. مراحل بالای دروس حوزوی را در حضور اساتیدی چون آیت‏اللَّه بروجردی(ره)، امام خمینی(ره)، علامه طباطبایی(ره) و بزرگانی دیگر تلمذ نمود. تألیفات استاد به زبان فارسی و عربی بالغ بر 80 جلد می‏باشد. علاوه بر تألیفات و ترجمه‏ها، 120 عنوان کتاب دیگر نیز با تحقیق، توضیح و یا مقدمه و اشراف ایشان منتشر شده است. استاد پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نخست به مدت دو سال به‏ عنوان نماینده امام در وزارت ارشاد اسلامی و سپس به مدت 5 سال به …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!