فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده نرم افزار چندرسانه ای تاریخ معاصر ایران


نوع دیسک: DVD
تعداد دیسک: 2
سال انتشار: 1392
وزن(گرم): 139
تاریخ ثبت: شنبه 21 شهریور 1394
تاریخ ویرایش: دوشنبه 23 فروردین 1395
کد : 32537
تعداد بازدید: 181
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

150000 ریال
معرفی لوح فشرده
این نرم افزار مولتی مدیا (چند رسانه ای) در سه بخش اصلی "رویدادها"، "جریان ها" و "شخصیت ها " شامل بخش های متنوعی از جمله مصاحبه، مقاله، نمایشگاه ارائه عکس و سند، معرفی کتاب و برش هایی از سریال ها و آثار فاخری است که در حوزه تاریخ معاصر ایران ساخته شده و تاریخ معاصر ایران را از ابتدای دوران قاجار تا پیروزی انقلاب اسلامی، مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد.

نرم افزار تاریخ معاصر ایران با پشتوانه علمی محکم و با تکمیل اطلاعات نوشتاری، مقالات، اسناد، تصاویر، مجموعه فیلم ها و با بهره گیری از برترین تکنولوژی های روز در تولید نرم افزارهای چند رسانه تهیه شده است، ارائه آلبومی از تصاویر ناب تاریخ معاصر ایران و اسنادی کم نظیر از این دوره ، از محتویات قابل اعتنا و جذاب این مجموعه است. همچنین در این مجموعه با معرفی کتب و نشریات منتشر شده از سوی موسسه به همراه چکیده ای از متن آن ، منابع پژوهشی مناسبی به دانشجویان و محققین حوزه های تاریخ معاصر معرفی می شود.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!