فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده مستند اهل سنت ایران

کارگردان : محسن اسلام زاده

راوی : احمد مصطفی

ناشر الکترونیک : خانه مستند انقلاب اسلامی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
40,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

گزیده لوح فشرده

تبلیغات رسانه ای در کشورهای غربی همواره ایران را کشوری شیعه اما تندرو معرفی می کنند که پیروان دیگر مذاهب و ادیان در آن جایی ندارند و اگر هم هستند، با سختی فراوان زندگی می کنند اما حقیقت، ورای آن چیزی است که بوق های تبلیغاتی و استکباری فریاد می زنند.
اهل سنت در ایران همانند پیروان دیگر ادیان رسمی، آزادانه زندگی می کنند، کتاب می نویسند، آداب و رسوم خاص خود را دارند و حتی نمایندگان آنها عضو مجلس شورای اسلامی هم هستند.
مستند «اهل سنت ایران» درصدد نمایاندن وضعیت واقعی پیروان مذاهب چهارگانه در کشورمان است که در این بین به بررسی زندگی و موقعیت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مردم اهل سنت که در کشورمان زندگی می کنند می پردازد.
«احمد مصطفی» تحلیل گر مسائل سیاسی و اهل کشور مصر راوی این مستند است؛ او با هدف پژوهش درباره ی موقعیت اجتماعی مردم اهل سنت در ایران، به کشورمان سفر کرده و طی پژوهش های خود در استان هایی که اهل سنت در آنها زندگی می کنند به گفت و گو با علما، شخصیت های تاثیرگذار و مهم و مردم اهل سنت کشورمان می پردازد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط