فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده نرم افزار جامع تندخوانی شاپرک


نوع دیسک: DVD
تعداد دیسک: 1
سال انتشار: 1392
وزن(گرم): 120
تاریخ ثبت: دوشنبه 24 آبان 1395
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 7 دی 1395
کد : 46935
تعداد بازدید: 222
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

ناموجود

معرفی لوح فشرده
این محصول برای چه کسانی مناسب می باشد:
کسانی که می خواهند سرعت خواندن کتاب خودرا بالا ببرند
کسانی که می خواهند تبدیل به یک کتابخانه سیار شوند
کسانی که می خواهند به راحتی هر کتابی را در یک ساعت مطالعه کنند.
این نرم افزار شامل :
آموزش تندخوانی
تست درک مطلب
تمرینات تقویت دید
تست غلط یابی
جدول سودوکو
جعبه یادگیری لایتنر
جعبه محاسبات اعداد
تفاوت زمانی ساعت ها
نرم افزار کاربردی تندخوانی تقویت حافظه شاپرک سرعت مطالعه ، درک مطلب ،تمرکز ، حافظه کوتاه مدت و بلندمدت را با کار کردن روی عضلات چشم و سیستم ذهنی عصبی افزایش می دهد. تکنیک های ارائه شده در این نرم افزار، باعث تقویت چشم شده و حـوزه دیـد را افزایـش می دهد و در طول زمـان استـفاده از نرم افــزار باعث جلوگیری از تنبلی چشم می گردد. نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نیمکره سمت چپ و راست مغزرا فعال می کند و باعث افزایش تمرکز، حافظـه کوتاه مدت و بلند مـدت می گردد.
عملکرد این نرم افزار تضمینی است بدین صورت که هر جلسـه که با نرم افزارکارمی کنیـد نرم افزار قبل و بعد ازتمرین از شما تست می گیرد و میزان پیشرفتتان را در همان جلسه در نمودار به شما نشان می دهد.
کاربرانی که با نرم افزار شاپرک کارکرده اند در مدت زمان بسیار کوتاه نتایج بسیار عالی و مناسبی در تحصیلات و آزمونهای مختلف گرفتـه اند و مهمتریـن ویژگی نرم افزار که تاثیر زیادی برای آنها داشته را کاربردی بودن و جذاب بودن تمرینها می دانستند که باعث می شده با علاقه و اشتیاق تمرینات را انجام دهند. این نرم افزار برای اولین بار در ایران با قابلیت افزایش سرعت مطالعه ، درک مطلب، افزایـش تمرکـز و تقویـت حافظه به صـورت همزمـان ، تـولیـد گردیده است و هیچ نمونه مشابه داخلی ندارد. این نرم افزار برای کسانی مناسب است که خود را متعهد به انجام تمرینات طی برنامه زمانی مقرر شده، می دادند تا بتوانند از نتایج شگفت انگیز و باور نکردنی آن بهره ببرند.
با این نرم افزار دیگر نگران خستگی و خواب آلودگی، بیحوصلگی، ترس از خواندن مطالب زیاد و کمبود وقت حین مطالعه نباشید. شاپرک با بکارگیری به روزترین تکنیک های دنیا در زمینه تندخوانی و تمرکز حواس , تمام مشکلات شما را در حین مطالعه برطرف خواهد کرد.

محصولات مرتبط
لوح فشرده نرم افزار سفیر بیداری
لوح فشرده نرم افزار سفیر بیداری
نوع دیسک: DVD

لوح فشرده نرم افزار جامع اصول الفقه
لوح فشرده نرم افزار جامع اصول الفقه
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1391

لوح فشرده نرم افزار قاموس النور ۲
لوح فشرده نرم افزار قاموس النور ۲
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1391

لوح فشرده نرم افزار کتابخانه حکمت اسلامی
لوح فشرده نرم افزار کتابخانه حکمت اسلامی
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1391نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!