فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده مستند شب نامه

روزهای عجیبی در پیشه
تهیه کننده: حمیدرضا جعفریان
ناشر الکترونیک: موسسه سفیر فیلم

نوع دیسک: DVD
تعداد دیسک: 1
سال انتشار: 1395
وزن(گرم): 113
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 7 دی 1395
تاریخ ویرایش: دوشنبه 25 بهمن 1395
کد : 47907
تعداد بازدید: 211
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

40000 ریال
معرفی لوح فشرده
(شب نامه) روایتی است از پشت پرده اتفاقات شش ماه افشاگری کانال تلگرامی به همین نام که در طی فعالیت خود شبکه جاسوسی را که در بین کار آفرینان کشور نفوذ کرده آشکار می کند.
در طی این شش ماه، چندین هزار نفر از فعالین اکو سیستم استارت آپی کشور، به طور مداوم محتوای منتشر شده در کانال شب نامه را پیگیری می کردند و با ادمین این کانال (عرشیا کاظم زاده) به طور مستمر مکالمه می کردند، در حالیکه از تولید مستند (شب نامه) بی خبر بودند.
جاسوسی نوین در کشور، موضوع اصلی مستند (شب نامه) است که فعالین اصلی محیط استارت آپی از جمله کار آفرینان، خبرنگاران و دلالان سرمایه گذاری در آن حضور دارند.
این مستند به بررسی لایه های پنهان نفوذ در قالب استارت آپ ها و همچنین شبکه های بخش خصوصی و دولتی می پردازد. موضوع فیلم از آنجایی آغاز می شود که راوی و بازیگر مستند به همراه عوامل سازنده به لغو همایش «آی بریج» واکنش نشان می دهند و از یک واکنش ژورنالیسی به پژوهشی جستجوگرانه می رسند.

بخش های نخستین مجموعه «شب نامه» به موضوع پیامک ها می پردازد و به صورت غیر مستقیم به این موضوع اشاره دارد که از طریق رصد پیامک هایی که مردم به برخی برنامه های ورزشی پربیننده ارسال می کنند، علائق ورزشی آنها مورد ارزیابی قرار می گیرد.

شب نامه با یک شروع ساده، خیلی منطقی مخاطب را به هراس می اندازد که با ارسال و دریافت یک پیامک سرگرمی ساز و یا بانکی، امنیت فردی اش به مخاطره می افتد. حتی شرکت های خدمات دهنده به سادگی اطلاعات مالی افراد را می توانند دسته بندی و تحلیل کنند.

مستند شب نامه نخستین اثر هنری منحصر به فردی است که با محوریت پروژه نفوذ، پرده از اسرار نه چندان پوشیده ای برمی دارد تا از غفلت های کلانی رونمایی شود و ساخته سید مهدی کرباسی است.

محصولات مرتبط
لوح فشرده مستند آقای نخست وزیر
لوح فشرده مستند آقای نخست وزیر
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1395

لوح فشرده مستند معتاد به نفت
لوح فشرده مستند معتاد به نفت
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1394

لوح فشرده مستند پرزیدنت آکتور سینما
لوح فشرده مستند پرزیدنت آکتور سینما
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1396

لوح فشرده مستند بازی
لوح فشرده مستند بازی
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1395


ناشر الکترونیک


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!