فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشره مستند روزهای خرداد

تهیه کننده: محسن یزدی

نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1394
وزن(گرم): 120
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 7 دی 1395
تاریخ ویرایش: دوشنبه 29 خرداد 1396
کد : 47911
تعداد بازدید: 418
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

35000 ریال
معرفی لوح فشرده
مستند (روزهای خرداد) که با موضوع فتنه 88 تولید شده است، از منظری متفاوت به بررسی بخشی از حوادث سال 88 می پردازد که در نوع خود نگاهی نو دارد. این مستند وقایعی را از قبل از انتخابات سال 88 را به نمایش می کشد و در انتها به انتخابات سال 92 و پیروزی دکتر حسن روحانی می رسد.
(روزهای خرداد) آخرین مستند بلند با موضوع فتنه 88 است که در آن برای نخستین بار با شخصیت هایی نظیر فائزه هاشمی، ابراهیم یزدی، عباس عبدی، الهه کولایی و ... مصاحبه شده است.


تهیه کننده
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!