فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده مستند لیست سیاه: بررسی جنگ رسانه ای غرب علیه ایران به بهانه نقد بازی رایانه ای


نوع دیسک: DVD
تعداد دیسک: 1
سال انتشار: 1393
وزن(گرم): 113
تاریخ ثبت: چهارشنبه 29 دی 1395
کد : 48595
تعداد بازدید: 244
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

30000 ریال
معرفی لوح فشرده
رسانه ها فقط وسیله سرگرمی نیستند؛ بلکه در بسیاری از عرصه های فعالیت اجتماعی و فردی ما دخالت دارند. انسان های عصر نوین، در معرض رسانه متولد می شوند، می بینند، می اندیشند و دنیای پیرامون خود را از این رهگذر می شناسند و بسیاری از رفتارهای خویش را بر اساس الگوهای معرفی شده از سوی آن ها سامان می دهند. و در این میان، بازی های رایانه ای به ابراز رسانه ای عصر نوین بدل شده اند.

این مستند می کوشد با کارشناسی مهندس مهدی حق وردی، به بررسی جنگ رسانه ای غرب علیه ایران در بازی رایانه ای ضد ایرانی (اسپلینتر بلک لیست) بپردازد.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!