فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده مستند معتاد به نفت

کارگردان: سیاوش سرمدی

نوع دیسک: DVD
تعداد دیسک: 1
سال انتشار: 1394
وزن(گرم): 100
تاریخ ثبت: شنبه 31 تیر 1396
کد : 56307
تعداد بازدید: 40
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

40000 ریال
معرفی لوح فشرده
مجموعه «معتاد به نفت» به بررسی اقتصاد نفتی ایران و تاثیرات تحریم بانک مرکزی بر اقتصاد داخلی می پردازد، هم چنین عنوان می شود که چگونه می توان بر مشکلات ناشی از اقتصاد نفتی فائق آمد.

گزیده لوح فشرده
در دسامبر 2011، کنگره آمریکا تحریم های سختی بر ضد ایران تصویب کرد که حتی بانک مرکزی ایران را هم شامل می شد؛ این تحریم ها بدان معنا بود که ایران نمی تواند درآمد حاصل از فروش نفت را به داخل کشور منتقل کند.
در ابتدای سال 2012 اوباما این قانون را امضا کرد و بانک مرکزی ایران به طور رسمی تحریم شد؛ آمریکایی ها خوب می دانستند که تحریم بانکی و عدم دسترسی ایران به پول نفت، برنامه هسته ای را متوقف نمی کند ولی اقتصاد وابسته به نفت کشورمان را دچار مشکل خواهد کرد.
مشکلاتی که در طولانی مدت، موجب نارضایتی عمومی می شود و آمریکا گمان می کرد مردم به این طریق، به حکومت اسلامی فشار می آورند تا برنامه هسته ای را متوقف کند و حتی بر این عقیده بودند که این اقدام، می تواند اقتصاد ایران را مختل کند.

محصولات مرتبط
لوح فشرده مستند سه سال و سه روز
لوح فشرده مستند سه سال و سه روز
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1394

لوح فشرده مستند دیترویت
لوح فشرده مستند دیترویت
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1391

لوح فشرده مستند حراج بزرگ
لوح فشرده مستند حراج بزرگ
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1395

لوح فشرده مستند پول و پورن
لوح فشرده مستند پول و پورن
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1396

لوح فشرده مستند آقای نخست وزیر
لوح فشرده مستند آقای نخست وزیر
نوع دیسک: DVD
سال انتشار: 1395


کارگردان
سیاوش سرمدی
ایشان متولد 1357 در تهران است. آثار: ساخت مستندهای ادواردو، امام موسی صدر، چمران به روایت دختر جبل عامل، هشتاد سال مقاومت، داوطلب مرگ، بال های گمشده، بهمن ماه 88، بیست و هشتم ماه صفر، در جستجوی حقیقت سایر: همکاری به عنوان دستیار کارگردان با جواد شمقدری و پرویز شیخ طادی، همکاری در نگارش فیلمنامه با رضا مقصودی و مهدی سجاده چی، همکاری به عنوان خبرنگار و نویسنده سینمایی با روزنامه سلام و فصلنامه نقد سینما مسئولیت ها: مدیر سابق دفتر Press TV در بیروتنظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!