فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده مجموعه انیمیشن شکرستان

195 بازدید

تهیه کننده : سید مسعود صفوی

کارگردان : بابک نظری | سعید ضامنی

ناشر الکترونیک : موسسه هنری تصویری سوره

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022
شکرستان یک مجموعه پویانمایی تلویزیونی ایرانی است که ساختهٔ شرکت RPCA می باشد. این مجموعه با روش «کات اوت» یا بریده مقوا ساخته شده و استقبال زیادی از آن شده است. قسمت …

تهیه کننده : سید مسعود صفوی

کارگردان : بابک نظری | سعید ضامنی

نوع دیسک : DVD

پروانه : 155/91-149809

تعداد دیسک : 10

سال انتشار : 1389

وزن(گرم) : 352

تاریخ ثبت : دوشنبه 23 مرداد 1396

تاریخ ویرایش : سه‌شنبه 9 مرداد 1397

کد : 57164

موجود شد باخبرم کن
معرفی لوح فشرده
یکی بود یکی نبود، ولایتی بود بنام شکرستان، مردمانش همه خوب و مهربان، این ولایت شاه داشت، گدا داشت، پیر داشت، جوان داشت، عاقل داشت، دیوانه داشت. خلاصه این شکرستان همه چیزش در همه...
گزیده لوح فشرده
شکرستان یک مجموعه پویانمایی تلویزیونی ایرانی است که ساختهٔ شرکت RPCA می باشد. این مجموعه با روش «کات اوت» یا بریده مقوا ساخته شده و استقبال زیادی از آن شده است. قسمت هایی از این مجموعه در جشنواره های خارجی از جمله جشنوارهٔ چانگوی چین، جشنوارهٔ جیفونی ایتالیا و جشنوارهٔ فیلم کودک هند نمایش یافته است. شکرستان در سال ۱۳۸۷ برندهٔ جایزهٔ بهترین پویانمایی سال در جشن خانه سینما شد. در جشنوارهٔ جام جم سال ۱۳۹۰ هم شکرستان در ۸ بخش نامزد دریافت جایزه شد و برندهٔ بهترین کارگردانی پویانمایی شد.

شکرستان با دارا بودن بیش از ۱۰۰ شخصیت، همهٔ داستان های این سریال در یک شهر قدیمی و خیالی روی می دهد. هر قسمت داستانی مجزا دارد که مردم شکرستان بنا به نیازهای دراماتیک هر قصه، در هر قسمت نقشی متفاوت برعهده می گیرند و داستان را رقم می زنند. قصه ها پس از ۸ ماه تحقیق و توسعه بر اساس داستان ها، ضرب المثل ها و قصه های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده اند.

این مجموعه در برگیرندۀ 10 لوح فشرده است که شامل 50 قسمت از این انیمیشن جذاب می باشد.
شخصیت های مرتبط
ناشرین

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر