فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده مستند تصویری آزادی، هرج و مرج، زورمداری - مجموعه مناظره های تلوزیونی 1360


نوع دیسک: DVD
تعداد دیسک: 3
وزن(گرم): 136
تاریخ ثبت: دوشنبه 17 مهر 1396
کد : 58394
تعداد بازدید: 31
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

150000 ریال
معرفی لوح فشرده
توسعه طلبی گروهی و سهم خواهی انحصاری، نخستین چالشی است که هر نهظت اجتماعی - سیاسی پس از پیروزی با آن مواجه است. در چنین شرایطی جو آن چنان آلوده و ملتهب می گردد که مرز های «آزادی و هرج و مرج» و «حقیقت و توهم» مخدوش شده و حق از باطل به سختی قابل تفکیک خواهد بود. در این چنین شرایطی مناظره های شفاف و آگاهی بخش می تواند جامعه را به سمت آرامش و ثبات هدایت کند.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز، جامعه تازه رهیده از اختناق و استبداد با امواج توفنده این چالش ها رو به رو بود.

شهید آیت الله دکتر بهشتی از جایگاه یکی از رهبران انقلاب اسلامی با شرکت در مناظرات آزاد متعدد، با تبیین نظرات و دیدگاه های حزب جمهوری اسلامی، در تشویق به پایبندی بر مبانی عقلانی در جو ملتهب آن ایام کمک شایانی نمود.

مجموعه ای که ملاحظه می کنید حاوی تصویر مناظره های تلویزیونی با نمایندگان احزاب سیاسی است که در سال 1360ظبط و پخش شد.نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!