فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده قصه های خوب برای بچه های خوب: قصه های چهارده معصوم - 1و 2

149 بازدید

مولف : مهدی آذر یزدی

راوی : مسیحا برزگر

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022
این کتاب سخنگو براساس کتاب «قصه های چهارده معصوم»، هشتمین و آخرین جلد از مجموعه ی هشت جلدی «قصه های خوب برای بچه های خوب» نگارش مهدی آذر یزدی تهیه شده است. حدود پنجاه …

مولف : مهدی آذر یزدی

راوی : مسیحا برزگر

نوع دیسک : DVD

پروانه : 6429

تعداد دیسک : 2

وزن(گرم) : 83

تاریخ ثبت : دوشنبه 24 مهر 1396

تاریخ ویرایش : سه‌شنبه 27 شهریور 1397

کد : 58716

موجود شد باخبرم کن
گزیده لوح فشرده
این کتاب سخنگو براساس کتاب «قصه های چهارده معصوم»، هشتمین و آخرین جلد از مجموعه ی هشت جلدی «قصه های خوب برای بچه های خوب» نگارش مهدی آذر یزدی تهیه شده است. حدود پنجاه سال پیش، پدر قصه ی بچه های خوب ایران این قصه را از منابع مختلف انتخاب کرد و به زبان ساده نوشت تا بچه های خوب آنها را بخوانند و با زندگی چهارده معصوم آشنا شوند و از نکات آموزنده زندگی این بزرگان استفاده کنند. حالا این قصه ها به صورت شنیداری و در قالب کتاب سخنگو در اختیار شما بچه های خوب است تا این بار قصه های چهار ده معصوم را بشنوید.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر