فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده مستند آقای نخست وزیر

روایتی متفاوت از 28 ماه نخست وزیری دکتر محمد مصدق

223 بازدید
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022
پایان خون بارترین جنگ دنیا اعلام می شود. اما برای ایران که ثروت عظیمی زیر خاکش نهفته است، جنگ تمامی ندارد. برگ های تقویم ورق می خورد و در هر ورقش التهابی نهان است. مردم …

نوع دیسک : DVD

پروانه : 154/95/163796

تعداد دیسک : 1

سال انتشار : 1395

وزن(گرم) : 115

تاریخ ثبت : سه‌شنبه 25 مهر 1396

تاریخ ویرایش : پنج‌شنبه 22 شهریور 1397

کد : 58737

قیمت 40,000 ریال
افزودن به سبد خرید
گزیده لوح فشرده
پایان خون بارترین جنگ دنیا اعلام می شود. اما برای ایران که ثروت عظیمی زیر خاکش نهفته است، جنگ تمامی ندارد. برگ های تقویم ورق می خورد و در هر ورقش التهابی نهان است. مردم که دیگر تحمل غارت نفت را ندارند، برای گرفتن حق خود قیام می کنند؛ این قیام شروع مبارزه ای است پر فراز و نشیب با دشمنانی سرسخت، مبارزه ای که آمیخته است از روز های تلخ و شیرین فراوان. از میان دولتمردان آن روزگار،مردی نخست وزیری را برعهده گرفت که باز خوانی وقایع دوران حکومتش خالی از لطف نیست! مردم ما برای کسب تجربه، بهای گرانی را پرداخته اند و باید تجربه ی پیشینیان در اختیار آیندگان قرار گیرد؛ اما در بیان تاریخ باید از گزند دلبستگی ها رها بود. بیان تاریخ گذشته به معنای چنگ زدن به خاطره ای است که در لحظه ی خطر می درخشد و باید بدانیم هیچ چیز جدیدی در تاریخ وجود ندارد، مگر آنچه که ما نمی دانیم.

مستند «آقای نخست وزیر» روایتی است از 28 ماه نخست وزیری دولت ملی دکتر مصدق؛ روایتی که تجربه ی ملت ایران را برای نسل امروز بازگو می کند، روایتی که همه می دانند ولی کسی یارای گفتنش را ندارد.

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر