فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده مستند آقای نخست وزیر

روایتی متفاوت از 28 ماه نخست وزیری دکتر محمد مصدق

نوع دیسک: DVD
تعداد دیسک: 1
سال انتشار: 1395
وزن(گرم): 115
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 25 مهر 1396
کد : 58737
تعداد بازدید: 67
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

40000 ریال
معرفی لوح فشرده
پایان خون بارترین جنگ دنیا اعلام می شود. اما برای ایران که ثروت عظیمی زیر خاکش نهفته است، جنگ تمامی ندارد. برگ های تقویم ورق می خورد و در هر ورقش التهابی نهان است. مردم که دیگر تحمل غارت نفت را ندارند، برای گرفتن حق خود قیام می کنند؛ این قیام شروع مبارزه ای است پر فراز و نشیب با دشمنانی سرسخت، مبارزه ای که آمیخته است از روز های تلخ و شیرین فراوان. از میان دولتمردان آن روزگار،مردی نخست وزیری را برعهده گرفت که باز خوانی وقایع دوران حکومتش خالی از لطف نیست! مردم ما برای کسب تجربه، بهای گرانی را پرداخته اند و باید تجربه ی پیشینیان در اختیار آیندگان قرار گیرد؛ اما در بیان تاریخ باید از گزند دلبستگی ها رها بود. بیان تاریخ گذشته به معنای چنگ زدن به خاطره ای است که در لحظه ی خطر می درخشد و باید بدانیم هیچ چیز جدیدی در تاریخ وجود ندارد، مگر آنچه که ما نمی دانیم.

مستند «آقای نخست وزیر» روایتی است از 28 ماه نخست وزیری دولت ملی دکتر مصدق؛ روایتی که تجربه ی ملت ایران را برای نسل امروز بازگو می کند، روایتی که همه می دانند ولی کسی یارای گفتنش را ندارد.

محصولات مرتبط


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!