فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده فیلم سینمایی اروند

123 بازدید
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022
در ژانر قابل احترام دفاع مقدس، این بار فیلمی در خور توجه به نام «اروند» را شاهد هستیم. فیلم سینمایی «اروند» به کارگردانی و نویسندگی «پوریا آذربایجانی» و تهیه کنندگی …

نوع دیسک : DVD

پروانه : 154/96/195829

تعداد دیسک : 1

سال انتشار : 1394

وزن(گرم) : 60

تاریخ ثبت : دوشنبه 11 دی 1396

تاریخ ویرایش : دوشنبه 8 مرداد 1397

کد : 61390

موجود شد باخبرم کن
گزیده لوح فشرده
در ژانر قابل احترام دفاع مقدس، این بار فیلمی در خور توجه به نام «اروند» را شاهد هستیم. فیلم سینمایی «اروند» به کارگردانی و نویسندگی «پوریا آذربایجانی» و تهیه کنندگی «مهدی داوری» در سال ۱۳۹۵ در سینماهای ایران به نمایش درآمد. بازی درخشان و تاثیرگذار «سعید آقاخانی»، «طناز طباطبایی»، «مهرداد صدیقیان»، «پانته آ پناهی ها» در کنار سایر عوامل مخاطبان را به تحسین وا می دارد. اروند، قصه ای از نگاه یونس؛ جانباز اعصاب و روان را روایت می کند. او حالا با گذشت بیست وهفت سال از پایان جنگ هنوز هم با خاطره هم رزمانش روزگار می گذراند. همراه شدن او با یک گروه سرآغاز اتفاقات و درگیری هایی در جریان سیال ذهن است. این فیلم جوایز بسیاری چون جایزه بهترین فیلم با موضوع جنگ و صلح در جشنواره بین المللی فیلم جیبپور، تندیس زرین بهترین موسیقی متن در جشن بزرگ سینمای ایران، سیمرغ سیمین در بخش مسابقه بین الملل جشنواره فیلم فجر برای بهترین دستاورد هنری و فنی و سیمرغ جایزه ویژه هیئت داوران در بخش مسابقه بین الملل جشنواره فیلم فجر را در کارنامه ی خود دارد. اگر در زمان اکران دیدن این فیلم در سینما را از دست داده اید، می توانید به تماشای نسخه ی ویژه سینمای خانگی آن از «پخش هنر اول» در منزل بنشینید.

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر