فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده مستند قائم مقام (روایتی بدون سانسور از زندگی آیت الله منتظری)

823 بازدید

تهیه کننده : محمد مهدی صفار هرندی

کارگردان : سید محمدعلی صدری نیا

افراد مرتبط با لوح فشرده : محمد امین فرج اللهی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022
مستند «قائم مقام» روایتی بدون سانسور و منصفانه از زندگی آیت الله منتظری را به تصویر کشیده است. این مستند روایتی از مبارزات پیش از انقلاب تا فوت ایشان را شامل می شود و …

تهیه کننده : محمد مهدی صفار هرندی

کارگردان : سید محمدعلی صدری نیا

افراد مرتبط با لوح فشرده : محمد امین فرج اللهی

نوع دیسک : DVD

تعداد دیسک : 1

سال انتشار : 1396

وزن(گرم) : 115

تاریخ ثبت : دوشنبه 11 دی 1396

تاریخ ویرایش : چهارشنبه 2 آبان 1397

کد : 61395

موجود شد باخبرم کن
گزیده لوح فشرده
مستند «قائم مقام» روایتی بدون سانسور و منصفانه از زندگی آیت الله منتظری را به تصویر کشیده است. این مستند روایتی از مبارزات پیش از انقلاب تا فوت ایشان را شامل می شود و برای اولین بار به طور تفصیلی به فراز و فرود وی در نظام سیاسی ایران پرداخته است. دوران قائم مقامی آیت الله منتظری و سال های پس از عزل او، از مقاطعی است که به دلیل حساسیت های سیاسی فراوان کمتر به آن پرداخته شده است، بسیاری از شخصیت های سیاسی هم یا درباره این مساله حاضر به گفتگو نیستند و یا به سختی حاضر به مصاحبه می شوند.
محصولات مرتبط
کتب مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر