فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده مستند مسجد شب زنده دارها

230 بازدید

تهیه کننده : سازمان هنری رسانه ای اوج

کارگردان : حسین نصیری

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022
مسجد امین الدوله با ورود آیت الله شاه آبادی به عنوان امام جماعت، به دلیل توجه ویژه ایشان به شب زنده داری مؤمنین در لحظات قبل از اذان صبح، به مسجد شب زنده دار معروف شد. …

تهیه کننده : سازمان هنری رسانه ای اوج

کارگردان : حسین نصیری

نوع دیسک : DVD

تعداد دیسک : 1

سال انتشار : 1394

وزن(گرم) : 113

تاریخ ثبت : چهارشنبه 27 دی 1396

تاریخ ویرایش : سه‌شنبه 24 بهمن 1396

کد : 62114

قیمت 40,000 ریال
افزودن به سبد خرید
گزیده لوح فشرده
مسجد امین الدوله با ورود آیت الله شاه آبادی به عنوان امام جماعت، به دلیل توجه ویژه ایشان به شب زنده داری مؤمنین در لحظات قبل از اذان صبح، به مسجد شب زنده دار معروف شد. مسجدی که روز به روز با استقبال گسترده تر مردمی برای شب زنده داری و عبادت در این مسجد روبه رو گردید. پس از آیت الله شاه آبادی، مرحوم شیخ حسین زاهد نیز موفق می شوند در ادامه همان مسیر، مسجد شب زنده دار را به یک مرکز تربیتی و اخلاقی در قلب تهران تبدیل می کنند و به گواه بازاریان قدیم، تأثیر شگرفی بر رعایت اخلاقیات و معنویات در اهالی منطقه بازار برجای بگذارند.

پس از ارتحال شیخ حسین زاهد، بنا بر وصیت ایشان آیت الله حق شناس به این مسجد وارد می شوند که حضور ایشان باعث رونق بیش از پیش جلسات اخلاقی در این مسجد می شود تا آنجا که مسجد شب زنده دار به یک قطب معنوی در شهر تهران بدل می نمایند.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر