فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده شرح حدیث معراج براساس کتاب سرالاسراء (مجموعه مباحث اخلاقی عملی و آداب سیر و سلوک استاد محمدتقی فیاض بخش) 1

مجموعه کامل فایل های صوتی جلسات (1393-1385)

210 بازدید

سخنران : محمدتقی فیاض بخش

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022
این مجموعه‏ شامل کلیه‏ فایل‏های صوتی جلسات شرح حدیث معراج تا پایان سال 1393 است؛ یعنی 232 جلسه (حدود 260 ساعت). استاد محمدتقی فیاض‏ بخش، که خود سال‏ها کتاب سرالإسراء …

سخنران : محمدتقی فیاض بخش

نوع دیسک : DVD

تعداد دیسک : 4

وزن(گرم) : 214

تاریخ ثبت : سه‌شنبه 15 اسفند 1396

تاریخ ویرایش : شنبه 10 شهریور 1397

کد : 63197

موجود شد باخبرم کن
گزیده لوح فشرده
این مجموعه‏ شامل کلیه‏ فایل‏های صوتی جلسات شرح حدیث معراج تا پایان سال 1393 است؛ یعنی 232 جلسه (حدود 260 ساعت).

استاد محمدتقی فیاض‏ بخش، که خود سال‏ها کتاب سرالإسراء را مستقیماً از محضر مرحوم استاد سعادت‏ پرور(ره) تتلمذ کرده‏ اند، در جلسات اخلاقی خود شرح مبسوطی پیرامون حدیث معراج بر اساس دروس کتاب سر الإسراء بیان می‏ فرمایند که به‏ حق موسوعه‏ جامعی در اخلاق عملی بر مبنای حدیث معراج است.
ایشان در ضمن درس‏های شرح حدیث معراج، مطالب حدیث و نیز توضیحات مرحوم سعادت‏پرور را در دو سطح عام و خاص، از ساده به مشکل و به‏ صورت عقلی و نقلی و برهانی و قرآنی و روایی بیان نموده‏ اند. تبویب و چینش مباحث در بیان ایشان به‏ گونه‏ ایست که به‏ خوبی نکات و ظرایف حدیث و نیز بیانات استاد سعادت‏ پرور(ره) را روشن می‏ نماید و نظم منطقی و برهانی به مباحث اخلاق عملی بر مبنای «معرفت النفس» می‏ بخشد.
عنوان‏ بندی و ترتیب ارائه‏ مطالب، بر اساس فصل‏ بندی کتاب سر الإسراء است. در این کتاب متن حدیث معراج به 38 فصل و 273 فراز تقسیم شده است. استاد تا کنون موفق به شرح و توضیح فرازهای 1 تا 97 (اواخر فصل 15) شده‏ اند و امیدواریم خداوند توفیق ادامه‏ این راه را به ایشان عنایت فرماید و تشنه‏ کامان معارف توحیدی را هر چه بیشتر از این چشمه‏ جوشان بهره‏مند گرداند.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر