فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده شرح حدیث معراج براساس کتاب سرالاسراء (مجموعه مباحث اخلاقی عملی و آداب سیر و سلوک استاد محمدتقی فیاض بخش) 1

مجموعه کامل فایل های صوتی جلسات (1393-1385)

سخنران : محمدتقی فیاض بخش

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
170,000 ریال
افزودن به سبد خرید

گزیده لوح فشرده

این مجموعه‏ شامل کلیه‏ فایل‏های صوتی جلسات شرح حدیث معراج تا پایان سال 1393 است؛ یعنی 232 جلسه (حدود 260 ساعت).

استاد محمدتقی فیاض‏ بخش، که خود سال‏ها کتاب سرالإسراء را مستقیماً از محضر مرحوم استاد سعادت‏ پرور(ره) تتلمذ کرده‏ اند، در جلسات اخلاقی خود شرح مبسوطی پیرامون حدیث معراج بر اساس دروس کتاب سر الإسراء بیان می‏ فرمایند که به‏ حق موسوعه‏ جامعی در اخلاق عملی بر مبنای حدیث معراج است.
ایشان در ضمن درس‏های شرح حدیث معراج، مطالب حدیث و نیز توضیحات مرحوم سعادت‏پرور را در دو سطح عام و خاص، از ساده به مشکل و به‏ صورت عقلی و نقلی و برهانی و قرآنی و روایی بیان نموده‏ اند. تبویب و چینش مباحث در بیان ایشان به‏ گونه‏ ایست که به‏ خوبی نکات و ظرایف حدیث و نیز بیانات استاد سعادت‏ پرور(ره) را روشن می‏ نماید و نظم منطقی و برهانی به مباحث اخلاق عملی بر مبنای «معرفت النفس» می‏ بخشد.
عنوان‏ بندی و ترتیب ارائه‏ مطالب، بر اساس فصل‏ بندی کتاب سر الإسراء است. در این کتاب متن حدیث معراج به 38 فصل و 273 فراز تقسیم شده است. استاد تا کنون موفق به شرح و توضیح فرازهای 1 تا 97 (اواخر فصل 15) شده‏ اند و امیدواریم خداوند توفیق ادامه‏ این راه را به ایشان عنایت فرماید و تشنه‏ کامان معارف توحیدی را هر چه بیشتر از این چشمه‏ جوشان بهره‏مند گرداند.
 • سخنران
 • نوع دیسک
  DVD
 • تعداد دیسک
  4
 • وزن(گرم)
  214
 • تاریخ ثبت اطلاعات
  سه‌شنبه 15 اسفند 1396
 • تاریخ ویرایش اطلاعات
  یکشنبه 18 آذر 1397
 • کد
  63197
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط